KONST / Litografier / Mapp med litografier 14688154
nr 1468 8154
Gunnar Pettersson
(f. 1947), Sverige
Mapp med litografier, 4 st. "Strandbilder", 1994. Signerad, numrerad 350-upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 53x81 cm
Gunnar Pettersson, svensk målare född 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:31:25
18/5 12:58:08
500 kr
19/5 20:56:46